Главная Карта сайта

Новости

Арамиль считается одним из старейших городов на Урале. Чтобы забронировать гостиницу в Арамиль, обращайтесь к нашим менеджерам по телефону или делайте это в режиме онлайн, возможна оплата картой. Перед тем, как..
Читать дальше
Резервуары ставили на сваи с термостабилизаторами грунта, а здание магистральной насосной было сооружено с проветриваемым техподпольем, позволяющим сохранять стабильным состояние вечномерзлого основания как в процессе строительства, так и во время эксплуатации...

Дунав русе верея

дунав русе верея

Източник: След точно час игра Бирсент Карагарен бе съборен в наказателното поле и реферът посочи бялата точка. Драконите диктуваха случващото се на терена през първото полувреме. Точни за победителите бяха Шопов и Станоев. Това се случи 7 минути преди почивката, когато Шопов опита шанса си с изстрел от средна дистанция.

В добавените минути на двубоя русенци създадоха още едно по-опасно положение, което можеше да завърши с гол. Мухамаду Н'Диайе проби отдясно и пусна към Юлиан Ненов, който стреля технично, но покрай гредата. Славия (София)VSДунав (Русе) 30 сб - 20:00, дунав (Русе)VSПирин (Бл) 23 сб - 00:00, цСКА-София3-0Дунав (Русе) 19 вт - 16:00. Богомил Цинцарски обаче внимаваше. Завършващият удар на Красимир Станоев границата на наказателното поле обаче бе разочароващ. Верея: 12 Богомил Цинцарски, 6 Иво Иванов, 4 Пламен Тенев, 21 Здравко Запрянов, 15 Костадин Слаев, 18 Георги Вълчев, 20 Венцислав Бенгюзов, 11 Илиян Йорданов, 77 Милен Танев, 17 Валери Домовчийски, 7 Георги Андонов. Дунав постигна втора поредна победа през пролетта. В 32-ата минута Дунав организира поредна добра атака.

Карагерен подаде към заходилия зад гърба му Луис Карвальо, бразилецът намери Костадинов, но шутът на последния от 6-7 метра бе блокиран от бранител в жълто. Треньор: Богомил Митрев, стадион: Градски, Русе, съдия: Георги Давидов, минута ПО минута. Две минути след началото на срещата Красимир Станоев проби отляво и опита центриране, но в крайна сметка се получи изстрел. Зад топката застана Красимир Станоев, който покачи преднината на тима си - 2:0. През първото полувреме на терена имаше само един отбор - този на домакините. Топката изненада Танев и след като се отклони в тялото му, се насочи право към собствената му врата. Верея (Стара Загора) титуляри състав детайли статистика класиране залози, стадион: "Градски стадион съдия: Георги Давидов Титуляри Мартин Луков 1 12 Богомил Цинцарски Христо Попадийн 83 4 Пламен Тенев Петър Патев 4 6 Иво Иванов Мартин Ковачев 16 15 Костадин Слаев Божидар Васев 6 21 Здравко. Дунав (Русе)VSСептември (Сф) 24 вт - 18:00, vS 20 пт - 19:45, дунав (Русе)VSБотев (Пд) 14 сб - 00:00.